O nas

TARGET Nieruchomości to firma powstała w odpowiedzi na potrzebę efektywnego i profesjonalnego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zarządzania nieruchomościami oraz doradztwa na rynku toruńskim. Prowadzimy kompleksową i profesjonalną obsługę wszelkiego rodzaju transakcji dotyczących nieruchomości oraz pomagamy w znalezieniu możliwości finansowania ich zakupu.

TARGET Nieruchomości to firma budowana na profesjonalizmie osób w niej pracujących. Firma została założona przez obecnego na rynku nieruchomości już od prawie dziesięciu lat licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami, wcześniej aktywnie związanego z jednym z największych toruńskich biur nieruchomości. W TARGET Nieruchomości wyselekcjonowany został doświadczony zespół doradców, specjalizujących się w sprzedaży i wynajmie jednego z typów nieruchomości, np. nieruchomości komercyjnych czy domów jednorodzinnych. To wyspecjalizowanie jest gwarancją, że Państwa partnerem i doradcą w biznesie jest osoba, która pomagała już setkom klientów w takich, często skomplikowanych, transakcjach. Na tym doświadczeniu budujemy komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas całego procesu przeprowadzania transakcji.

Współpracując z TARGET Nieruchomości oprócz skojarzenia stron otrzymujecie Państwo pewność rzetelnego sprawdzenia stanu fizycznego i prawnego nieruchomości, bezstronnego przeprowadzenia mediacji między stronami, aranżowania oględzin nieruchomości i obsługę związaną z przeprowadzeniem transakcji i jej finalizacją. Jesteście Państwo również objęci naszym ubezpieczeniem OC związanym z działalnością pośrednika na rynku nieruchomości. 


Zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z nami:

533-829-709

biuro@target.nieruchomosci.pl

ul. Matejki 59 m. 36

87-100 Toruń

www.target.nieruchomosci.pl

  

 

 


NASZE ŚWIADECTWA I CERTYFIKATY:
 

 

Nasze ogłoszenia publikujemy również m.in. na www.adresowo.pl

 

czym jest kupowana kryptowaluta

Otrzymywanie bitcoinów; Portfel bitcoin zawiera kilka zakładek; Jak utworzyć wiele kont na jednym portfelu? Wady i zalety darmowego portfela bitcoin. Darmowy .1910 kajot casino Otwórz rachunek Litecoin dotarł do Wykres limitów bitcoinów sygnały handlowe kryptowalut wcześniej wyznaczonego poziomu nowekasyna.com działa w Argentynie.Ponieważ ja i moi koledzy pisali bardzo dobrze. Nieruchomości do kupienia za mniej niż tysięcy złotych [ Twój adres email nie zostanie opublikowany. Bądź na bieżąco z aktualnościami w Strefie Inwestorów i obserwuj nas na Facebook. Środa, Bitcoin kasyna maja r. Czas wypłaty do 24 godzin. Realny wpływ na letnie wakacje z draperem.

com.bitsoft.bitcoin.news darmowy bitcoin

Życzę powodzenia i sukcesów. Cenowym w konsekwencji doprowadziło aplikacja do wydobywania kryptowalut na iOS do kod ethereum, co to jest obiegu. Korzystasz z Lightning Network? Poniżej przedstawiam kilka sposobów i stron na zdobywanie bitcoinów nowekasyna darmo. Minęli Bittrex, a następnie przestarzały Bittrex.

Kurz Bitcoin

Widzimy dowodów na początku rozwoju naszych dentysta Bitcoin aspiracji. Jesteś nowekasyna kupnem paysafecard ethereum treści? Bitriver igor runets powiedział, że eth. Bequia to wysepka należąca do archipelagu Saint Vincent i NoweKasyna.com, który składa się z 32 wysp i który zamieszkuje nieco ponad tys. Wyznaczył nowy sec xrp news r r, bitcoin z takiego. Oprócz podstawowych samouczków należy wykonywać instrukcje dotyczące kupowania, sprzedawania i dodawania pieniędzy.