Oferta nr 3420/4876/OMS - mieszkania / sprzedaż

TORUŃ, Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Krótkie podsumowanie

miejscowość
TORUŃ
cena
406 000zł
cena za m2:
6 393,70 zł
ulica:
Kardynała Stefana Wyszyńskiego
pow. całkowita [m²]:
63,50
liczba pokoi:
3
rok budowy:
1 985
piętro:
10
ilość pięter:
11
forma własności:
SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE
czynsz dla spółdz./wspólnoty:
700
standard:
WYSOKI STANDARD
przynależne:
PIWNICA, KOMÓRKA, LOGGIA
ogrzewanie:
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
źródło c.w.:
SIEĆ MIEJSKA

Opis oferty

Polecamy Państwu ofertę sprzedaży rozkładowego mieszkania trzypokojowego położonego na dziesiątym,  nie ostatnim, piętrze, w jedenastopiętrowym wieżowcu na Skarpie. Z loggii WIDOK NA WISŁĘ!!! Do mieszkania przynależy piwnica. Okna PCV, drzwi antywłamaniowe Gerda. W budynku zamontowana parę miesięcy temu cichobieżna winda (dodatkowo w razie awarii jest możliwość korzystania z drugiej windy). Mieszkanie jest praktycznie do wprowadzenia: w pokojach na podłodze panele, stolarka wewnętrzna VOX, na ścianach gładzie pomalowane farbami w neutralnych kolorach. Łazienka, toaleta i kuchnia - glazura. 
Wyposażenie zawarte w cenie nieruchomości to zabudowa kuchenna ze sprzętem (płyta gazowa, piekarnik, zmywarka) oraz szafy w zabudowie znajdujące się w przedpokoju i sypialniach. Ewetualne inne sprzęty mogą być przedmiotem negocjacji. 

NIewątpliwe atuty tej oferty to: stan mieszkania - wykończone wysokiej jakości klasą materiałów i do wprowadzenia, niespotykany często widok na Wisłę z loggii oraz świetna lokalizacja - wszystkie punkty handlowo-usługowe dostępne pod ręką. 


 POLECAM SERDECZNIE
*
KONTAKT:
EWELINA BEŁCZOWSKA 535-144-348
*
Więcej zdjęć, informacji na temat oferty oraz inne AKTUALNE oferty w tej lokalizacji:
T A R G E T . N I E R U C H O M O S C I . P L - wszystkie oferty z Torunia w jednym miejscu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TARGET Nieruchomości to:
- kompleksowa i profesjonalna obsługa wszelkiego rodzaju transakcji dotyczących nieruchomości,
- działamy zgodnie z zasadami Standardów Zawodowych Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, nie publikujemy celowo nieaktualnych i nieistniejących ofert, odcinamy się od praktyk nieetycznych i wprowadzających inne firmy oraz potencjalnych klientów w błąd,
- wyselekcjonowany doświadczony zespół doradców, specjalizujących się w sprzedaży i wynajmie jednego z typów nieruchomości, np. nieruchomości komercyjnych czy domów jednorodzinnych, co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo, że Państwa partnerem i doradcą w biznesie jest osoba, która pomagała już setkom klientów w takich, często skomplikowanych, transakcjach,
- rzetelne sprawdzenie stanu fizycznego i prawnego nieruchomości, bezstronnego przeprowadzenia mediacji między stronami, aranżowania oględzin nieruchomości i obsługę związaną z przeprowadzeniem transakcji i jej finalizacją,
- objęcie naszym ubezpieczeniem OC związanym z działalnością pośrednika na rynku nieruchomości.
*
Zapraszamy do współpracy.
Skontaktuj się z nami:
535-144-348
biuro@target.nieruchomosci.pl
ul. Waryńskiego 33
87-100 Toruń
www.target.nieruchomosci.pl

Kontakt z nami jest równoznaczny z dobrowolnym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że administratorem powyższych danych osobowych jest TARGET Nieruchomości Mateusz Słupski z siedzibą w Toruniu, ul. Waryńskiego 33, 87-100 Toruń. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu kontynuacji komunikacji. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: biuro@target.nieruchomosci.pl Uprzejmie informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych.

Mapa

Lokalizacja została wyznaczona automatycznie na podstawie danych adresowych i może być niezgodna z rzeczywistością. Informacja o dokładnej lokalizacji nieruchomości dostępna jest w biurze.
+ powiększ Lokalizacja: dokładna przybliżona