Oferta nr 3419/4876/OMS - mieszkania / sprzedaż

TORUŃ, Szuwarów

Krótkie podsumowanie

miejscowość
TORUŃ
cena
499 000zł
ulica:
Szuwarów
pow. całkowita [m²]:
53,22
liczba pokoi:
3
rodzaj budynku:
BLOK
rok budowy:
2 012
piętro:
1
ilość pięter:
2
forma własności:
WŁASNOŚĆ
czynsz dla spółdz./wspólnoty:
440
standard:
WYSOKI STANDARD
ogrzewanie:
C.O. WŁASNE

Opis oferty

Polecamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego na 1 piętrze bloku z 2012 roku na OGRODZONYM terenie w Toruniu na Stawkach przy ul. Szuwarów.
METRAŻE:
- 2 pokoje około 7m2 i 12m2
- pokój dzienny z aneksem ok. 25 m2
- przestronny przedpokój
- łazienka z WC 4,6m2
- balkon 12 m2
- komórka lokatorska o pow. 3,39 m2
- ekspozycja mieszkania: wschód-południe.
Ogrzewanie centralne z osiedlowej kotłowni zarządzanej przez wspólnotę. Teren ogrodzony, wjazd na pilota, wewnętrzny parking. OPŁATY - czynsz około 440zł (w tym zaliczki na wodę i ogrzewanie) + prąd.

WYKOŃCZENIE: wykończone materiałami wysokiej jakości: dębowe deski na podłodze, drewniane listwy przypodłogowe, ogrzewanie podłogowe w kuchni. Drewniane, indywidualnie zaprojektowane drzwi i parapety firmy Ronkowski. W łazience duży marmurowy blat, ściana w salonie wykończona czerwoną cegłą. W salonie na suficie drewniane, bielone i szczotkowane belki zakrywające karnisze i taśmę ledową podświetlającą ściany. W najmniejszym pokoju ściana wykończona białą cegłą. Ściana w łazience z betonu strukturalnego. Wysokiej jakości, łatwe w utrzymaniu hiszpańskie płytki w przedpokoju, łazience i kuchni. Białe okna PCV. Duży słoneczny balkon wyłożony płytkami. Widok z salonu (podwójne drzwi balkonowe) i kuchni na łąkę i las. W cenie meble kuchenne ze sprzętem AGD, dwie garderoby i m.in. trzy lampy firmy Kartell.

LOKALIZACJA - Stawki, prężnie rozwijająca się lewobrzeżna część Torunia, spokojne nowoczesne osiedle, w okolicy las, punkty usługowo-handlowe, Biedronka, Lidl, Rossmann, Cukiernia Sowa, McDonald's, Piekuś. Żłobek pod blokiem, niedaleko szkoła, przedszkole, Aquapark, dworzec PKP i Park Tysiąclecia. Szybkie połączenie z trasą S10. Niedaleko dwóch mostów, dzięki czemu sprawnie można przedostać się na drugą stronę Wisły.

 POLECAM SERDECZNIE
*
KONTAKT:
EWELINA BEŁCZOWSKA 535-144-348
*
Więcej zdjęć, informacji na temat oferty oraz inne AKTUALNE oferty w tej lokalizacji:
T A R G E T . N I E R U C H O M O S C I . P L - wszystkie oferty z Torunia w jednym miejscu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TARGET Nieruchomości to:
- kompleksowa i profesjonalna obsługa wszelkiego rodzaju transakcji dotyczących nieruchomości,
- działamy zgodnie z zasadami Standardów Zawodowych Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, nie publikujemy celowo nieaktualnych i nieistniejących ofert, odcinamy się od praktyk nieetycznych i wprowadzających inne firmy oraz potencjalnych klientów w błąd,
- wyselekcjonowany doświadczony zespół doradców, specjalizujących się w sprzedaży i wynajmie jednego z typów nieruchomości, np. nieruchomości komercyjnych czy domów jednorodzinnych, co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo, że Państwa partnerem i doradcą w biznesie jest osoba, która pomagała już setkom klientów w takich, często skomplikowanych, transakcjach,
- rzetelne sprawdzenie stanu fizycznego i prawnego nieruchomości, bezstronnego przeprowadzenia mediacji między stronami, aranżowania oględzin nieruchomości i obsługę związaną z przeprowadzeniem transakcji i jej finalizacją,
- objęcie naszym ubezpieczeniem OC związanym z działalnością pośrednika na rynku nieruchomości.
*
Zapraszamy do współpracy.
Skontaktuj się z nami:
535-144-348
biuro@target.nieruchomosci.pl
ul. Matejki 59 m.36
87-100 Toruń
www.target.nieruchomosci.pl

Kontakt z nami jest równoznaczny z dobrowolnym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że administratorem powyższych danych osobowych jest TARGET Nieruchomości Mateusz Słupski z siedzibą w Toruniu, ul. Matejki 59 m.36, 87-100 Toruń. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu kontynuacji komunikacji. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: biuro@target.nieruchomosci.pl Uprzejmie informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych.

Mapa

Lokalizacja została wyznaczona automatycznie na podstawie danych adresowych i może być niezgodna z rzeczywistością. Informacja o dokładnej lokalizacji nieruchomości dostępna jest w biurze.
+ powiększ Lokalizacja: dokładna przybliżona