Oferta nr 3368/4876/OMS - mieszkania / sprzedaż

TORUŃ, Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Krótkie podsumowanie

miejscowość
TORUŃ
cena
369 000zł
cena za m2:
7 608,25 zł
ulica:
Kardynała Stefana Wyszyńskiego
pow. całkowita [m²]:
48,50
liczba pokoi:
3
rok budowy:
1 980
piętro:
10
ilość pięter:
10
forma własności:
SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE
czynsz dla spółdz./wspólnoty:
500
standard:
WYSOKI STANDARD
dodatkowe:
BALKON
przynależne:
PIWNICA
ogrzewanie:
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
źródło c.w.:
SIEĆ MIEJSKA
okna:
PCV

Opis oferty

Polecamy Państwu ofertę sprzedaży rozkładowego trzypokojowego mieszkania z zachwycającym widokiem
Na Wisle i Panoramę Torunia. Do mieszkania przynależy piwnica; loggia, okna PCV. Wszystko co jest widoczne na zdjęciach jest w cenie, m.in. nowa: płyta gazowa, piekarnik, zlewozmywak z bateria, parawan nawannowy (funkcja prysznica z wanny) itd.
Na metraż mieszkania składają się 3 pokoje ok. 18m2, 11m2 i 9m2. W budynku zamontowano nową szybkobieżna i bardzo pojemną windę.
Na podłogach panele i wykładzina, na ścianach gładż i farby dulux. Łazienka świeżo po remoncie.


Doskonała lokalizacja: 3 place zabaw w promieniu 300m. Biedronka, restauracje, pawilon Maciej, wszelkie punkty infrastruktury handlowo-usługowej dostępne pod ręką. Spokojne sąsiedztwo.

Polecam gorąco EWELINA BEŁCZOWSKA 535-144-348
*
Więcej zdjęć, informacji na temat oferty oraz inne AKTUALNE oferty w tej lokalizacji:
T A R G E T . N I E R U C H O M O S C I . P L - wszystkie oferty z Torunia w jednym miejscu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TARGET Nieruchomości to:
- kompleksowa i profesjonalna obsługa wszelkiego rodzaju transakcji dotyczących nieruchomości,
- działamy zgodnie z zasadami Standardów Zawodowych Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, nie publikujemy celowo nieaktualnych i nieistniejących ofert, odcinamy się od praktyk nieetycznych i wprowadzających inne firmy oraz potencjalnych klientów w błąd,
- wyselekcjonowany doświadczony zespół doradców, specjalizujących się w sprzedaży i wynajmie jednego z typów nieruchomości, np. nieruchomości komercyjnych czy domów jednorodzinnych, co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo, że Państwa partnerem i doradcą w biznesie jest osoba, która pomagała już setkom klientów w takich, często skomplikowanych, transakcjach,
- rzetelne sprawdzenie stanu fizycznego i prawnego nieruchomości, bezstronnego przeprowadzenia mediacji między stronami, aranżowania oględzin nieruchomości i obsługę związaną z przeprowadzeniem transakcji i jej finalizacją,
- objęcie naszym ubezpieczeniem OC związanym z działalnością pośrednika na rynku nieruchomości.
*
Zapraszamy do współpracy.
Skontaktuj się z nami:
biuro@target.nieruchomosci.pl
ul. Matejki 59 m. 36
87-100 Toruń
www.target.nieruchomosci.pl

Kontakt z nami jest równoznaczny z dobrowolnym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że administratorem powyższych danych osobowych jest TARGET Nieruchomości Mateusz Słupski z siedzibą w Toruniu, ul. Matejki 59 m. 36, 87-100 Toruń. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu kontynuacji komunikacji. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: biuro@target.nieruchomosci.pl Uprzejmie informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych.

Mapa

Lokalizacja została wyznaczona automatycznie na podstawie danych adresowych i może być niezgodna z rzeczywistością. Informacja o dokładnej lokalizacji nieruchomości dostępna jest w biurze.
+ powiększ Lokalizacja: dokładna przybliżona