Oferta nr 2616/4876/OMS - mieszkania / sprzedaż

TORUŃ, Bydgoska

Krótkie podsumowanie

miejscowość
TORUŃ
cena
265 000zł
cena za m2:
5 760,87 zł
ulica:
Bydgoska
pow. całkowita [m²]:
46
liczba pokoi:
2
rodzaj budynku:
KAMIENICA
rok budowy:
1 920
piętro:
2
ilość pięter:
2
forma własności:
WŁASNOŚĆ
czynsz dla spółdz./wspólnoty:
314
standard:
WYSOKI STANDARD
przynależne:
PIWNICA
ogrzewanie:
C.O. GAZOWE
źródło c.w.:
PIEC GAZOWY
okna:
PCV

Opis oferty

Mieszkanie do sprzedaży w idealnej dzielnicy na Bydgoskim Przedmieściu pod inwestycję pod kątem wynajmu nieruchomości. Mieszkanie znajduje się w kamienicy w pobliżu budującej się, w najbliższym czasie odrestaurowanej od podstaw kamienicy "Zofiówka" na rok 2020 r. Budynek wielorodzinny oficyny o trzech kondygnacjach nadziemnych, częściowo podpiwniczony, wykonany został w technologii tradycyjnej. Ściany ceglane, fundamenty ceglane, stropy drewniane, dach drewniany. Schody wewnątrz budynku drewniane. Bryła budynku ma kształt zbliżony do prostopadłościanu. Budynek garażowy parterowy, wykonany w technologii tradycyjnej. Ściany i fundamenty ceglane, dach drewniany kryty papą.
Mieszkanie znajduje się w kamienicy na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku. Mieszkanie poddaszowe, powierzchnia po podłodze to około 46 m2. Powierzchnia mieszkalna 32,17 m2. Na powierzchnię mieszkania składa się:
- salon z aneksem kuchennym z oknem o łącznej powierzchni 16,79 m2
- pokój - 8,21 m2
- przedpokoju - 4,29 m2
- łazienki - 2,2 m2
- przedsionka - 0,66 m2.
Mieszkanie dwupokojowe, jasne, mimo swoje powierzchni i skosów przestronne, przede wszystkim dwustronne. Stan prawny nieruchomości pełna własność, bez obciążeń hipotecznych. Czynsz do mieszkania na poziomie 314 zł ( w tym 100 zł zaliczki za ogrzewanie gazowe, wodę i ścieki) - brak dopłat do czynszu, licznik prądu indywidualny na klatce schodowej, zamontowana siła, podgrzewanie ciepłej wody i ogrzewanie gazowe wspólnym piecem dla kilku mieszkań, zlokalizowanym na klatce schodowej. Kamienica zarządzana przez zarządcę nieruchomości. Mieszkanie nie posiada balkonu ale istnieje możliwość dobudowania trasu z widokiem na Bydgoskie Przedmieście. Zostanie w najbliższym czasie wyremontowany podjazd, nowy śmietnik, zasadzona zostanie trawa wokół klatki schodowej.
Mieszkanie o ogromnym potencjale obecnie i na przyszłość. Gorąco Polecam.
W budynku zaplanowano remont dachu, elewacji i klatki schodowej na rok 2020 (ze środków wspólnoty). Zostanie w najbliższym czasie wyremontowany podjazd, nowy śmietnik, zasadzona zostanie trawa wokół klatki schodowej.
Mieszkanie o ogromnym potencjale obecnie i na przyszłość. Gorąco Polecam.POLECAM
*
KONTAKT:
AGNIESZKA KUCHTA-ŁAWRYNTIUK 535-144-820
agnieszka@target.nieruchomosci.pl
*
Więcej zdjęć, informacji na temat oferty oraz inne AKTUALNE oferty w tej lokalizacji:
T A R G E T . N I E R U C H O M O S C I . P L - wszystkie oferty z Torunia w jednym miejscu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TARGET Nieruchomości to:
- kompleksowa i profesjonalna obsługa wszelkiego rodzaju transakcji dotyczących nieruchomości,
- członkostwo w TPPN: działamy zgodnie z zasadami Standardów Zawodowych Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, nie publikujemy celowo nieaktualnych i nieistniejących ofert, odcinamy się od praktyk nieetycznych i wprowadzających inne firmy oraz potencjalnych klientów w błąd,
- pomoc w uzyskaniu finansowania zakupu wraz z możliwością OCHRONY ZADATKU w przypadku nie uzyskania kredytu hipotecznego,
- wyselekcjonowany doświadczony zespół doradców, specjalizujących się w sprzedaży i wynajmie jednego z typów nieruchomości, np. nieruchomości komercyjnych czy domów jednorodzinnych, co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo, że Państwa partnerem i doradcą w biznesie jest osoba, która pomagała już setkom klientów w takich, często skomplikowanych, transakcjach,
- rzetelne sprawdzenie stanu fizycznego i prawnego nieruchomości, bezstronnego przeprowadzenia mediacji między stronami, aranżowania oględzin nieruchomości i obsługę związaną z przeprowadzeniem transakcji i jej finalizacją,
- objęcie naszym ubezpieczeniem OC związanym z działalnością pośrednika na rynku nieruchomości.
*
Zapraszamy do współpracy.
Skontaktuj się z nami:
533-829-709
biuro@target.nieruchomosci.pl
ul. Waryńskiego 33
87-100 Toruń
www.target.nieruchomosci.pl

Kontakt z nami  jest równoznaczny z dobrowolnym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że administratorem powyższych danych osobowych jest TARGET Nieruchomości s.c. Arkadiusz Macak - Mateusz Słupski z siedzibą w Toruniu, ul. Waryńskiego 33, 87-100 Toruń. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania realizacji i kontynuacji komunikacji. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: biuro@target.nieruchomosci.pl Uprzejmie informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych.

Kontakt:
Agnieszka Kuchta-Ławryntiuk
tel: 535144820
agnieszka@target.nieruchomosci.pl

nr licencji pośrednika odpowiedzialnego: 18267

Mapa

Lokalizacja została wyznaczona automatycznie na podstawie danych adresowych i może być niezgodna z rzeczywistością. Informacja o dokładnej lokalizacji nieruchomości dostępna jest w biurze.
+ powiększ Lokalizacja: dokładna przybliżona