Oferta nr 2428/4876/OMS - mieszkania / sprzedaż

TORUŃ, Lubicka

Krótkie podsumowanie

miejscowość
TORUŃ
cena
227 316zł
cena za m2:
7 600 zł
ulica:
Lubicka
pow. całkowita [m²]:
29,91
liczba pokoi:
1
rodzaj budynku:
APARTAMENTOWIEC
rok budowy:
2 019
piętro:
1
ilość pięter:
2
forma własności:
WŁASNOŚĆ
czynsz dla spółdz./wspólnoty:
150,00 PLN
dodatkowe:
BALKON
przynależne:
GARAŻ, KOMÓRKA, OGRÓDEK, TARAS
ogrzewanie:
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
źródło c.w.:
SIEĆ MIEJSKA
okna:
PCV

Opis oferty

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC !!!
Mieszkanie w stanie deweloperskim do sprzedaży w kameralnym budynku przy ulicy Lubickiej, w bliskości zaledwie 800 m od Starówki i Winnicy. Budynek zostanie oddany na koniec listopada 2019 r. Kameralna zabudowa liczy tylko 18 mieszkań w otoczeniu drzew i zieleni. Budynek dwupiętrowy z windą, 20 miejscami postojowymi, komórki lokatorskie i rowerownio-wózkownia z pomieszczeniem technicznym. Budynek usytuowany z częściowym widokiem na Wisłę, w głębi od głównej ulicy Lubickiej, cisza, spokój, idealna komunikacja autobusowa, tramwaj, liczne usługi. W bloku na parterze występują mieszkania z ogródkami.
Mieszkanie do sprzedaży ma powierzchnię 29,91 m2 (na rysunku oznaczonym M9). Mieszkanie znajduje się na parterze dwupiętrowego budynku od strony wschodniej. Mieszkanie składa się:
- salon z aneksem kuchennym - 22,76 m2
- łazienka - 3,35 m2
- przedpokój - 3,80 m2
- ogródek - 13 m2
Możliwość zakupu miejsca postojowego i komórki lokatorskiej. Miejsce postojowe pod budynkiem - 27.000 zł. Komórka lokatorska - od 2,62 m2 - 3,19 m2 za cenę metra kwadratowego 1500 zł. Nieruchomość to pełna własność i udział w gruncie nieruchomości.
W tym samym układzie również do sprzedaży mieszkanie na pierwszym piętrze ( na rysunku oznaczonym M 11), za cenę 224325 zł. Gorąco Polecam.


POLECAM
*
KONTAKT:
AGNIESZKA KUCHTA-ŁAWRYNTIUK 535-144-820
agnieszka@target.nieruchomosci.pl
*
Więcej zdjęć, informacji na temat oferty oraz inne AKTUALNE oferty w tej lokalizacji:
T A R G E T . N I E R U C H O M O S C I . P L - wszystkie oferty z Torunia w jednym miejscu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TARGET Nieruchomości to:
- kompleksowa i profesjonalna obsługa wszelkiego rodzaju transakcji dotyczących nieruchomości,
- członkostwo w TPPN: działamy zgodnie z zasadami Standardów Zawodowych Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, nie publikujemy celowo nieaktualnych i nieistniejących ofert, odcinamy się od praktyk nieetycznych i wprowadzających inne firmy oraz potencjalnych klientów w błąd,
- pomoc w uzyskaniu finansowania zakupu wraz z możliwością OCHRONY ZADATKU w przypadku nie uzyskania kredytu hipotecznego,
- wyselekcjonowany doświadczony zespół doradców, specjalizujących się w sprzedaży i wynajmie jednego z typów nieruchomości, np. nieruchomości komercyjnych czy domów jednorodzinnych, co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo, że Państwa partnerem i doradcą w biznesie jest osoba, która pomagała już setkom klientów w takich, często skomplikowanych, transakcjach,
- rzetelne sprawdzenie stanu fizycznego i prawnego nieruchomości, bezstronnego przeprowadzenia mediacji między stronami, aranżowania oględzin nieruchomości i obsługę związaną z przeprowadzeniem transakcji i jej finalizacją,
- objęcie naszym ubezpieczeniem OC związanym z działalnością pośrednika na rynku nieruchomości.
*
Zapraszamy do współpracy.
Skontaktuj się z nami:
533-829-709
biuro@target.nieruchomosci.pl
ul. Waryńskiego 33
87-100 Toruń
www.target.nieruchomosci.pl

Kontakt z nami  jest równoznaczny z dobrowolnym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że administratorem powyższych danych osobowych jest TARGET Nieruchomości s.c. Arkadiusz Macak - Mateusz Słupski z siedzibą w Toruniu, ul. Waryńskiego 33, 87-100 Toruń. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania realizacji i kontynuacji komunikacji. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: biuro@target.nieruchomosci.pl Uprzejmie informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych.

Kontakt:
Agnieszka Kuchta-Ławryntiuk
tel: 535144820
agnieszka@target.nieruchomosci.pl

nr licencji pośrednika odpowiedzialnego: 18267

Mapa

Lokalizacja została wyznaczona automatycznie na podstawie danych adresowych i może być niezgodna z rzeczywistością. Informacja o dokładnej lokalizacji nieruchomości dostępna jest w biurze.
+ powiększ Lokalizacja: dokładna przybliżona