Oferta nr 252/4540/ODS - domy / sprzedaż

TORUŃ,

Krótkie podsumowanie

miejscowość
TORUŃ
cena
890 000zł
cena za m2:
5 597,48 zł
typ domu:
WOLNO STOJĄCY
pow. całkowita [m²]:
159
pow. użytkowa [m²]:
115
pow. działki [m²]:
960
liczba pokoi:
4
standard:
DO WYKOŃCZENIA
rok budowy:
2 018
ogrzewanie:
C.O. GAZOWE
źródło c.w.:
PIEC GAZOWY
przynależne:
GARAŻ

Opis oferty

Przedmiotem oferty jest budowa domu w stanie deweloperskim na toruńskim osiedlu Kaszczorek.

Doskonała propozycja dla osób szukających funkcjonalnego, ekonomicznego domu (salon + 3 sypialnie).

Na powierzchnię użytkową 115 m2 składają się otwarta kuchnia (10,2 m2), salon (31,5 m2) oraz łazienka (2 m2) na parterze oraz 3 sypialnie (13,2 / 13,2 / 10,2 m2), łazienka (10,2 m2) oraz garderoba (4,1 m2) na piętrze domu. Dodatkowo garaż (36 m2) oraz usytuowana za nim kotłownia (8 m2).

Dom wolnostojący, projekt Kasjopea 2 G2NF40, na działce 960 m2 w centrum osiedla Kaszczorek. Dojazd drogą asfaltową, w najbliższym sąsiedztwie przystanki komunikacji miejskiej, sklep osiedlowy, szkoła. Wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja miejska.

Oferta dotyczy budowy domu i uczestniczenia w niej na każdym etapie, od fundamentów aż po ostatnie prace wykończeniowe, jednocześnie mając możliwość modyfikacji np. położenia i wielkości pokoi na piętrze. Rozpoczęcie budowy w marcu 2019, odbiór stanu deweloperskiego w listopadzie 2019.

Cena domu w stanie deweloperskim to 890 tys. zł, a w tym: kompleksowe wykończenie zewnętrzne z elewacją, chodnikami, ogrodzeniem (również ogrodzenie frontowe z bramą automatyczną); wnętrze przygotowane do położenia materiałów wykończeniowych, a w tym: wylewki, wszelkie instalacje, tynki maszynowe, parapety, grzejniki, ogrzewanie podłogowe, schody wewnętrzne, brama garażowa na pilota, piec gazowy dwufunkcyjny, rolety zewnętrzne antywłamaniowe, klimatyzacja w salonie i głównej sypialni na piętrze, drzwi wejściowe antywłamaniowe.
Dach pokryty dachówką ceramiczną, dom budowany z porotermu. Okna oraz dach w kolorze grafitowym, elewacja w kolorze białym.

Oferta z rynku pierwotnego, kupujący nie płaci podatku PCC.

Mapa

Lokalizacja została wyznaczona automatycznie na podstawie danych adresowych i może być niezgodna z rzeczywistością. Informacja o dokładnej lokalizacji nieruchomości dostępna jest w biurze.
+ powiększ Lokalizacja: dokładna przybliżona