Oferta nr 304/4876/ODS - domy / sprzedaż

OSIEK NAD WISŁĄ,

Krótkie podsumowanie

miejscowość
OSIEK NAD WISŁĄ
cena
569 000zł
cena za m2:
3 670,97 zł
typ domu:
WOLNO STOJĄCY
pow. całkowita [m²]:
155
pow. użytkowa [m²]:
155
pow. działki [m²]:
1 100
liczba pokoi:
4
standard:
DO WYKOŃCZENIA
rok budowy:
2 021
materiał ścian:
PUSTAK
ogrzewanie:
C.O. WŁASNE
przynależne:
GARAŻ, OGRÓDEK, TARAS

Opis oferty

****************KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC*********************************
Oferta sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości w Osieku nad Wisłą. Dom wolnostojący , parterowy o powierzchni całkowitej ok 155 z poddaszem, które można zaadaptować składa się z Otwartej części dziennej, w której mamy przestronny salon, jadalnia i kuchnia ze spiżarnią. Szerokie przeszklenie tarasowe zapewnia optymalną ilość naturalnego światła i płynnie łączy wnętrze domu z ogrodem. W części dziennej zaprojektowano także łazienkę oraz pralnię z funkcją suszarni. W części dziennej zaprojektowano także łazienkę oraz pralnię z funkcją suszarni. Przesuwne drzwi wyraźnie oddzielają strefę prywatną, położoną w drugiej części domu. Znajduje się tutaj sypialnia rodziców z własną garderobą, dwa pokoje dla dzieci oraz komfortowa łazienka.
W korytarzu wygospodarowano wystarczająca ilość miejsca, by zamontować pojemne szafy. Z wiatrołapu dostępne jest zaplecze gospodarcze – garaż i kotłownia. Dom w trakcie budowy, załączona wizualizacja przykładowego wykończenia .
Szybki dojazd do centrum Torunia, na miejscu las, jezioro ,sklepy, markety, apteka, szkoła, przedszkole . Dojazd komunikacją miejską MZK linia 46. Oferta godna polecenia.
Cena domu w stanie deweloperskim bez ogrodzenia i kostki to 569000
Możliwość wykończenia pod klucz.
KONTAKT:
WIOLETTA SZAJDA TEL 535 144 175
*
Więcej zdjęć, informacji na temat oferty oraz inne AKTUALNE oferty w tej lokalizacji:
T A R G E T . N I E R U C H O M O S C I . P L - wszystkie oferty z Torunia w jednym miejscu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TARGET Nieruchomości to:
- kompleksowa i profesjonalna obsługa wszelkiego rodzaju transakcji dotyczących nieruchomości,
- działamy zgodnie z zasadami Standardów Zawodowych Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, nie publikujemy celowo nieaktualnych i nieistniejących ofert, odcinamy się od praktyk nieetycznych i wprowadzających inne firmy oraz potencjalnych klientów w błąd,
- wyselekcjonowany doświadczony zespół doradców, specjalizujących się w sprzedaży i wynajmie jednego z typów nieruchomości, np. nieruchomości komercyjnych czy domów jednorodzinnych, co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo, że Państwa partnerem i doradcą w biznesie jest osoba, która pomagała już setkom klientów w takich, często skomplikowanych, transakcjach,
- rzetelne sprawdzenie stanu fizycznego i prawnego nieruchomości, bezstronnego przeprowadzenia mediacji między stronami, aranżowania oględzin nieruchomości i obsługę związaną z przeprowadzeniem transakcji i jej finalizacją,
- objęcie naszym ubezpieczeniem OC związanym z działalnością pośrednika na rynku nieruchomości.
*
Zapraszamy do współpracy.
Skontaktuj się z nami:
533-829-709
biuro@target.nieruchomosci.pl
ul. Waryńskiego 33
87-100 Toruń
www.target.nieruchomosci.pl

Kontakt z nami  jest równoznaczny z dobrowolnym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że administratorem powyższych danych osobowych jest TARGET Nieruchomości Mateusz Słupski z siedzibą w Toruniu, ul. Waryńskiego 33, 87-100 Toruń. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu kontynuacji komunikacji. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: biuro@target.nieruchomosci.pl Uprzejmie informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych.

Mapa

Lokalizacja została wyznaczona automatycznie na podstawie danych adresowych i może być niezgodna z rzeczywistością. Informacja o dokładnej lokalizacji nieruchomości dostępna jest w biurze.
+ powiększ Lokalizacja: dokładna przybliżona