Oferta nr 2/4876/OOS - obiekty / sprzedaż

MŁYNIEC DRUGI,

Krótkie podsumowanie

miejscowość
MŁYNIEC DRUGI
cena
7 990 000zł
cena za m2:
9 987,50 zł
pow. całkowita [m²]:
800
rodzaj obiektu:
MIESZKALNY
pow. działki [m²]:
40 000
rok budowy:
1 996
ogrzewanie:
C.O. GAZOWE,C.O. OLEJOWE,KOMINEK

Opis oferty

Oferta sprzedaży pięknej i niepowtarzalnej posiadłości pod Toruniem. Rezydencja o powierzchni ok. 800m2 położona jest na obszarze czterech ha z bezpośrednim dostępem do Drwęcy. Budynek składa się z trzech niezależnych części, które mogą tworzyć np. kompleks hotelowo-rekreacyjny. Obecnie jedna część jest przystosowana do prowadzenia działalności biurowej, składa się z kilku gabinetów, sali konferencyjnej, pokoi gościnnych, sauny i dwóch łazienek. Pozostałe dwie części spełniają funkcję mieszkalną i składają się z 11 pokoi, 3 łazienek, 3 wc, dodatkowowo trzy garderoby oraz pralnio-suszarnia. Część budynku jest podpiwniczona, w której znajdują się pomieszczenia gospodarcze. Cała posiadłość jest ogrodzona, monitorowana i całodobowo chroniona. Działka pięknie zagospodarowana, oświetlona, częściowo zalesiona. Dodatkowo basen o powierzchni ok 70m2 z podgrzewana wodą, fontanna na dziedzińcu oraz budynek garażowy trzystanowiskowy. Nad garażem mieszkanie o pow. ok. 60m2. Przy bramie stróżówka. Niewątpliwym atutem jest położenie posiadłości w otoczeniu pięknej przyrody, duży potencjał inwestycyjny (adaptacja pod hotel, spa, szeroko pojętą rekreację) oraz szybki dojazd do centrum Torunia. Zapraszam na prezentację.KONTAKT W SPRAWIE OFERTY : WIOLETTA SZAJDA TEL. 535-144-175

Masz dość przekopywania nieaktualnych ofert na zbiorczych portalach ogłoszeniowych? Wejdź na naszą NOWĄ STRONĘ: TARGET.NIERUCHOMOSCI z dopiskiem PL i sprawdź co tak naprawdę jest dostępne na naszym rynku!!!

OFERUJEMY BEZPŁATNE I KOMPLEKSOWE DORADZTWO W ZAKRESIE POZYSKIWANIA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI.

WIĘCEJ ZDJĘĆ, WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT OFERTY ORAZ INNE OFERTY W TEJ LOKALIZACJI:
www.target.nieruchomosci.pl
W W W . T A R G E T . N I E R U C H O M O S C I . P L
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TARGET Nieruchomości to firma powstała w odpowiedzi na potrzebę efektywnego i profesjonalnego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zarządzania nieruchomościami oraz doradztwa na rynku toruńskim. Prowadzimy kompleksową i profesjonalną obsługę wszelkiego rodzaju transakcji dotyczących nieruchomości oraz pomagamy w znalezieniu możliwości finansowania ich zakupu.
TARGET Nieruchomości to firma budowana na profesjonalizmie osób w niej pracujących. Firma została założona przez obecnego na rynku nieruchomości już od prawie dziesięciu lat licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami, wcześniej aktywnie związanego z jednym z największych toruńskich biur nieruchomości. W TARGET Nieruchomości wyselekcjonowany został doświadczony zespół doradców, specjalizujących się w sprzedaży i wynajmie jednego z typów nieruchomości, np. nieruchomości komercyjnych czy domów jednorodzinnych. To wyspecjalizowanie jest gwarancją, że Państwa partnerem i doradcą w biznesie jest osoba, która pomagała już setkom klientów w takich, często skomplikowanych, transakcjach. Na tym doświadczeniu budujemy komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas całego procesu przeprowadzania transakcji.
Współpracując z TARGET Nieruchomości oprócz skojarzenia stron otrzymujecie Państwo pewność rzetelnego sprawdzenia stanu fizycznego i prawnego nieruchomości, bezstronnego przeprowadzenia mediacji między stronami, aranżowania oględzin nieruchomości i obsługę związaną z przeprowadzeniem transakcji i jej finalizacją. Jesteście Państwo również objęci naszym ubezpieczeniem OC związanym z działalnością pośrednika na rynku nieruchomości w wysokości 100000 EURO na każdego ze wspólników.
Zapraszamy do współpracy.
Skontaktuj się z nami:
535-144-175
biuro@target.nieruchomosci.pl
ul. Waryńskiego 33
87-100 Toruń
www.target.nieruchomosci.pl

Kontakt:
Wioletta Szajda
tel: 535144175
wioletta@target.nieruchomosci.pl

nr licencji pośrednika odpowiedzialnego: 18267

Mapa

Lokalizacja została wyznaczona automatycznie na podstawie danych adresowych i może być niezgodna z rzeczywistością. Informacja o dokładnej lokalizacji nieruchomości dostępna jest w biurze.
+ powiększ Lokalizacja: dokładna przybliżona