Oferta nr 253/4540/ODS - domy / sprzedaż

GÓRSK,

Krótkie podsumowanie

miejscowość
GÓRSK
cena
1 850 000zł
cena za m2:
4 768,04 zł
typ domu:
WOLNO STOJĄCY
pow. całkowita [m²]:
388
pow. użytkowa [m²]:
272,40
pow. działki [m²]:
3 463
liczba pokoi:
6
standard:
BARDZO WYSOKI STANDARD
rok budowy:
2 011
ogrzewanie:
POMPA CIEPŁA
źródło c.w.:
GEOTERMALNE
przynależne:
GARAŻ
forma własności działki:
WŁASNOŚĆ

Opis oferty

Otoczenie wpływa na to jak się czujemy... wybierz miejsce, które będzie prawdziwą oazą spokoju... wybierz wygodny dom, urządzony w lekkim, nowoczesnym stylu... wybierz najlepszą ofertę na rynku.

Oferta, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dom wolnostojący, zbudowany w 2011 roku, z materiałów najwyższej klasy, położony na dużej, efektownie zagospodarowanej działce.
Wnętrze domu zaprojektowane zostało w nowoczesnym stylu, użyto stonowanej kolorystyki i efektownych dodatków.

Wyjątkowe atuty:
- garaż na 3 samochody
- stawy z fontannami
- strefa kinowa o powierzchni ok 50m2
- kort tenisowy, wspólny dla właścicieli 3 domów

Parter domu stanowi otwartą przestrzeń, z wydzielonymi strefami, na jego powierzchnię składają się: obszerny 20m hall, gabinet (12m2), salon (36m2), kuchnia z jadalnią (35m2), spiżarnia (2,5m2), toaleta (2,5m2). Z poziomu parteru jest przejście do garażu 3-stanowiskowego (53 m2) wraz z pomieszczeniami gospodarczymi i kotłownią.
Strefy parteru: telewizyjna, wypoczynkowa z kominkiem oraz jadalna. Na całej powierzchni parteru podłogi wyłożone są jasnym gresem (ogrzewanie podłogowe), ściany pomalowane z elementami drewna w strefie telewizyjnej. Dostępne są wbudowane, pojemne szafy wykonane z materiałów lakierowanych. Na piętro prowadzą marmurowe schody. Z każdego miejsca parteru rozpościera się widok na ogród i urządzone stawy.

Kolejna kondygnacja to półpietro nad garażem. Tutaj urządzony został pokój stanowiący strefę kinową o powierzchni ok 50m2, wyposażony w kominek i system szaf.

Piętro domu to strefa prywatna, na którą składają się: sypialnia z garderobą i łazienką (31m2), sypialnia z garderobą (16m2), sypialnia (16m2) oraz łazienka (10m2). Perełką tej kondygnacji jest sypialnia małżeńska, która wyposażona została w biokominek i lakierowaną zabudowę ścian. Każda z sypialni posiada balkon.

Z salonu na parterze jest wyjście na taras. Taras jest w całości zadaszony z drewnianą podłogą, kominkiem zewnętrznym i kamienną fontanną. Jest to idealne miejsce do wypoczynku, z tego miejsca widać ogród w całej okazałości. Dwa stawy połączone przesmykiem, strumień, drewniane pomosty i okazałe nasadzenia są największym atutem działki.

Wyposażenie:
- pompa ciepła
- rekuperacja
- bramy garażowe i wjazdowa z napędem elektrycznym
- instalacja alarmowa
- rozprowadzony system nagłośnienia w całym domu
- automatyczne nawadniane
- 2 kominki wewnętrzne, 1 kominek zewnętrzny

Oferta godna polecenia z uwagi na bardzo wysoki standard wykończenia, bajkowe otoczenie oraz lokalizację w sąsiedztwie lasu. Do centrum Torunia ok 10 minut jazdy samochodem, otoczenie nowych domów jednorodzinnych.

Do prezentowanej nieruchomości przylega działka budowlana o powierzchni 1350m2, którą można dokupić za cenę 120.000 zł.

Mapa

Lokalizacja została wyznaczona automatycznie na podstawie danych adresowych i może być niezgodna z rzeczywistością. Informacja o dokładnej lokalizacji nieruchomości dostępna jest w biurze.
+ powiększ Lokalizacja: dokładna przybliżona